MANEVİ REHBER(EĞİTİM KİTABI)

MANEVİ REHBER – EĞİTİM KİTABI – (559 SAYFA)

(Fiyat:600$ Dolar)

Kitap ile birlikte 4 EĞİTİM VİDEOSU VE BİR PROGRAM ERİŞİMİNE(tüm Tılsım hesaplamalarını ve Tılsım Oluşturma işlemlerini kolayca yapabilmeniz için) SAHİP OLACAKSINIZ

Manevi Bilgileri öğrenmek ve öğretmek için…

Manevi bilgileri öğrenmek ve bu alanda eğitim vermek isteyen herkesin elinde olması gereken bir içeriğe sahiptir.

Bu alanda benzersiz müfredata sahip MANEVİ REHBER isimli kitaptan şu bilgileri öğrenmiş olacaksınız;


1-NUMEROLOJİ ile 30 ayrı alanda nasıl kapsamlı bir bakım yapabileceğinizi öğreneceksiniz; size aktardığımız bu yöntem manevi alanda ilerlemek ve bakım gücünü geliştirmek isteyen, yeni başlayanlar için eşi ve benzeri bulunmaz bir yöntemdir ve tecrübeler sonucu bir araya getirilmiştir. Bu yöntem insanların yargılarına ve karar vermelerine rehberlik etmesi, aynı zamanda istenilen, merak edilen konu hakkında önceden bir fikir edinmesi ve bu fikre göre hareket etmesinde size yol gösterici olacaktır.


2-MANEVİ TEDAVİ yöntemini öğreneceksiniz; size aktardığımız bu yöntem ile mevcut hastalığın ve şikayet edilen her şeyin; büyüden veya diğer manevi hastalıklardan olup olmadığını, neden kaynaklandığının öğrenecek, bunların tedavisi için yapılması gerekenleri öğreneceksiniz.


3-HARFLER VE SIRLARINI öğreneceksiniz; size aktardığımız bu yöntem ile HESAPLAMALARDA başarılı olabilmek için gereken fakat zaman içinde unutulmuş olan önemli kurallar vardır. Bu kuralların unutulması da günümüzde MANEVİ ALANDA yapılan HESAPLAMA uygulamalarının çalışmaz çizimler haline gelmelerine neden olmuştur. Çünkü genelin anlayabilmesi ve uygulayabilmesi için gerekli olan şartlar ve kurallar kaybolmuştur. Bu bölümde harflerin sayısal değerleri, sayısal değerler ile isimlerin hesaplanması, bu hesaplamalar ile TILSIM oluşturmak ve bu hesaplamalarla özel KASEM VE ANLAŞMALAR oluşturma ile ilgili bir eğitimden bahsedilecektir.


4-HESAP DÜZENLERİNİ, MELEKLERİNİ ve KASEM metinlerini çıkarma yöntemlerini öğreneceksiniz.

5-TILSIMLARIN NASIL HAZIRLANDIĞINI, gerekli olan tüm şartları, HANGİ SAATLERDE hangi tılsımların yapılacağını, TILSIM SAYI DEĞERLERİNİN nasıl çıkarılması gerektiğini öğreneceksiniz.


6- MANEVİ ALANDA BAŞARIYA ULAŞMAK İÇİN, ruhsal bilgilerdeki kapıya girmenizi sağlayan ve her türlü sihir, büyü ve diğer kötü enerjilere karşı MANEVİ BAĞIŞIKLIK FREKANSINIZIN GÜÇLENDİRİLMESİ yöntemini öğreneceksiniz.


7-TILSIM VE RİTÜEL uygulamalarında başarıyı nasıl elde edeceğinizi, HANGİ TILSIM UYGULAMASINDA hangi MATERYALLERİN kullanılması gerektiğini öğreneceksiniz.


8-RİTÜELLERİN NASIL OLUŞTURULDUĞUNU ve RİTÜELLER oluşturulurken HANGİ ŞARTLAR gerektiğini öğreneceksiniz.


9-BÜYÜLERİN VE METAFİZİK RAHATSIZLIKLARIN tespiti ve tedavisini öğreneceksiniz, tüm büyülerin NASIL YAPILDIĞINI, hangi büyünün HANGİ RAHATSIZLIKLARI getirdiğini ve BÜYÜLERİN NASIL BOZULACAĞINI ayrıntılı bir şekilde öğreneceksiniz. Aynı şekilde METAFİZİK BİR RAHATSIZLIĞA veya METAFİZİK BİR VARLIK(musallat) tarafından etkilenen herkesi tedavi edip başarıya ulaşma yöntemini öğrenmiş olacaksınız.

Bu kitapta yer alan bilgileri öğrenip tecrübe ettikten sonra, BU ALANDA BAŞKA BİR KİTABA DAHA İHTİYACINIZ KALMAYACAKTIR, kendi başınıza eserler, tedaviler, ritüeller ve başka uygulamalar oluşturmak için gerekli tüm bilgiye sahip olacaksınız.BU KİTAP içeriğine sahip olarak, kendi başınıza eserler, tedaviler, ritüeller ve başka uygulamalar oluşturmak için gerekli manevi bilgiye ulaşacaksınız.

MANEVİ REHBER isimli kitap İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN:

İLETİŞİM İÇİN: manevibilge@gmail.com