ŞİFA VE TEZAHÜR(KAPSAMLI EĞİTİM KİTABI)

ŞİFA VE TEZAHÜR

KAPSAMLI EĞİTİM KİTABI – (852 SAYFA)

(Fiyat:600$ Dolar)

Kitap ile birlikte online kişilik analiz hesaplama programına erişime SAHİP OLACAKSINIZ

Durugörü, bakım, kişilik analizi, geçmiş kayıtları okumayı, kayıp eşya, hayvan veya başka herhangi bir şeyi bulma, psişik tedavi ve arınma alanında bir çok yöntem ve teknik bilginin yer aldığı kapsamlı bir içeriğe sahiptir.

Bu alanda benzersiz müfredata sahip ŞİFA VE TEZAHÜR isimli kitaptan şu bilgileri öğrenmiş olacaksınız;

1-DOKUNARAK PSİŞİK OKUMALAR NASIL YAPILIR
Psişik dokunuş, durugörü veya psikometri ile nesnelerin, yerlerin ve insanların enerjisini okumayı/görmeyi öğrenebilirsiniz.
Psişik becerilerinizi geliştirmek için olumlu ve basit bir sistem sunarak, bu kılavuzla, psişik okumaların temellerini, neden işe yaradığını ve kendi okumalarınızı yapmak için basit ve etkili teknikleri öğreneceksiniz.


2-RUH SERBEST BIRAKMA, MUSALLAT TEDAVİSİ VE ARINDIRMA
Bu kısımda; korkutucu görünen bir konuyu normalleştirme, insanların zihinlerini açma ve yardıma ihtiyacı olanların bu konuya erişmesini sağlama girişimidir. Ruhun salınması, psişik saldırı, lanetler, büyücülük, ruha bağlanma, ele geçirme, ruhu geri alma, musallat olma, ruhu kurtarma, kurtuluş ve arındırma gibi bir dizi konuyu kapsayan çok geniş ve büyüleyici bir alandır


3-SARKAÇ İLE ZİHİN, BEDEN VE RUH İÇİN İYİLEŞME YÖNTEMLERİ
Hem yeni başlayanlar hem de ileri seviye için uygun olan modern bir sarkaç ve birbiriyle ilişkili 30 şifa çizelgesini manevi bir rehberlik sistemi olarak kullanmak için açık ve özlü yöntemler sunar.
Yöntemler pratik, somut, gözle görülebilir cevaplar ve çözümler sağlar ve manevi rehber ile iletişim ve aura temizliği gibi şifa tekniklerini de kapsar ve birçok fiziksel ve ruhsal konuyu ele alır.


4-SARKAÇ İLE YAPABİLECEĞİNİZ HARİKA UYGULAMALAR
İhtiyacınız olan sorulara, bilincinizin size veremeyeceği cevaplara cevap almak için sarkacı uygulamak için anlamlı ve ilginç yöntemler;
Kayıp eşya, anahtar veya başka herhangi bir şeyi bulma, bir kısım yarış sonuçlarını bilme, ilişki analizi gibi bir çok yöntem ele alınmıştır


5- ADINIZ VE DOĞUM TARİHİNİZDEN KİŞİLİK ANALİZİ YAPMA
İsim, doğum tarihi ve diğer bilgilerin hesaplanmasının araştırılmasını içeren kapsamlı bir kişilik analiz kılavuzdur. Bu ekstra adımla, kişilik analizi yaparak yaşamın her alanında bireysel anahtarları ortaya çıkaran benzersiz, eksiksiz bir okuma/bakım yönteminden bahsediliyor.(Bu analiz yöntemini online program üzerinden gerekli bilgileri girerek daha etkin bir şekilde kullanarak bakım işlemini gerçekleştirebilirsiniz)


6-HIZLI HİPNOZ
Bir saniye kadar kısa sürebilen yöntemler ile ANLIK ve HIZLI HİPNOZ hakkında,
Temel güvenlik önlemlerinden gelişmiş hızlı-hipnoz indüksiyonlarına kadar bilmeniz gereken her şey,
Aynı zamanda, hipnoterapist yöntemleri için hızlı trans yöntemleri içeren yararlı teknik yöntemler içermektedir. Beceri ve güvenle hipnotize etmeyi hızlı bir şekilde öğreneceğiniz bölüm budur.


7-HİPNOTERAPİ REHBERİ
Çok az deneyiminiz olsa veya hiç deneyiminiz olmasa bile, kolayca öğrenebileceğiniz yöntem ve teknikler ile hipnoz sonrası ne yapacağınız – yani sorunlarını çözmelerine nasıl yardımcı olacağınız ve oturumun sonunda onları nasıl uyandırağınızı, ister yakın zamanda eğitilmiş olun, ister hipnoterapiye yeni başlamış olun, ister hipnoterapi hakkında hiçbir fikriniz olmasın, hipnoterapinin temel ilkelerini ve bunların neden yapıldığını anlamanız için mükemmel yöntemler
Kitapta yer alan yöntemler ile kendi Hipnoterapi komutlarınızı inşa etmeniz için size sağlam bir temel sağlayacaktır.
BU KİTAP içeriğine sahip olarak, kendi başınıza durugörü, bakım, arındırma ve tedavi ile ilgili gerekli bilgiye ulaşacaksınız.

ŞİFA VE TEZAHÜR isimli kitap İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN:

İLETİŞİM İÇİN: manevibilge@gmail.com